SPORTSHOWROOM

Jordan 1 Low

"Gym Red"

553558-611

Jordan 1 Low 553558-611 01
Jordan 1 Low 553558-611 02
Jordan 1 Low 553558-611 03
Jordan 1 Low 553558-611 04

Przejdź do

  • Nike

Ta dichromatyczna kolorystyka Jordan 1 Low ma klasyczny wygląd, który czyni ją bardzo atrakcyjną. Biel stanowi elegancką warstwę bazową dla paneli w śródstopiu, które zwężają się w kierunku tylnej części buta, tworząc cienką linię skóry wokół pięty. Delikatna linia szwów omija górną krawędź, a druga biegnie równolegle do niej od oczodołu do górnej części swoosha, z których oba pojawiają się w bogatym odcieniu Gym Red, a następnie przecinają logo Nike i rozciągają się do podeszwy środkowej. Tworzy to dynamiczny efekt wzdłuż boków buta, ponieważ białe szwy wyróżniają się na tle czerwonego swoosha - mocny kontrast, który powtarza się w całym projekcie.

W przedniej części stopy biel ponownie staje się warstwą spodnią, ponieważ pokrywa perforowane pole palców. Wokół tego oddychającego elementu znajduje się błotnik w kolorze Gym Red, z tyłu którego znajduje się para nakładek w tym samym odcieniu, które owijają się od podeszwy środkowej do dolnej części podnoska. Trzy oczka zostały wciśnięte w każde z nich, a białe sznurowadła przechodzą przez nie, aby zabezpieczyć stopę na miejscu. Poniżej znajduje się biały płócienny język z wyhaftowanym Jumpmanem Gym Red u góry. W połowie języka znajduje się kawałek czerwonego materiału, przez który można przeciągnąć sznurowadła, aby utrzymać je stabilnie. Wszyty w niego jest biały numer 23 - bezpośredni ukłon w stronę numeru, który Michael Jordan nosił na korcie.

Zbliżając się do pięty buta, jest o wiele więcej sekcji Gym Red. Niski kołnierz, wewnętrzna wyściółka i wkładka mają ten przyjemny odcień, podobnie jak zapiętek, który znajduje się tuż pod małym prostokątem z czerwonej skóry, który trzyma wszystko razem z tyłu. Nawet zestaw skrzydeł Jordan wyhaftowanych na pięcie ma kolor Gym Red, co oznacza, że subtelnie wtapia się w skórzany panel, na którym się znajduje. Odwrotnie jest w przypadku Jumpmana na wkładce - użycie bieli sprawia, że jest on wyraźnie widoczny na tle czerwieni.

Pod tą wysokiej jakości skórzaną cholewką znajduje się trwała gumowa podeszwa, która wykorzystuje te same dwa kolory, co reszta buta. Podeszwa środkowa i linia szwów wokół niej są białe, podczas gdy podeszwa zewnętrzna jest w kolorze Gym Red od pięty do palców. Ta pierwsza cecha ma sprężystą kieszeń z zamkniętym powietrzem w pięcie wraz z piankową amortyzacją w pozostałej części stopy, zapewniając miękki komfort przy każdym kroku. Wreszcie, cały but opiera się na wzorach przyczepności podeszwy zewnętrznej w celu zapewnienia wsparcia. Obejmują one koncentryczne okręgi podzielone wachlarzem prostych linii pod przednią częścią stopy i zestaw grubych wypustek pod piętą. W zagłębieniu pośrodku podeszwy zewnętrznej wytłoczono słowo "Nike" i swoosh, dopełniając w ten sposób projekt przypomnieniem marki, od której wszystko się zaczęło.

  • Płeć Mezczyzni
  • Marka Jordan
  • Kolekcja 1
  • Styl Low
  • Kod stylu 553558-611

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód