SPORTSHOWROOM

Nike Air Force 1 Low x Supreme

"Olive"

573488‑300

Nike Air Force 1 Low x Supreme 573488‑300 01

Przejdź do

  • Nike

Stonowany, minimalistyczny design tego modelu Nike Air Force 1 Low x Supreme sprawia, że jest to elegancki sneaker, a jego monochromatyczna cholewka nadała mu przydomek Olive. Został on zbudowany na jasnobrązowej gumowej podeszwie zewnętrznej wykonanej z gumy ukształtowanej w znane wzory przyczepności AF1. Obejmują one dwa zestawy koncentrycznych pierścieni, jeden wychodzący z przedniej części stopy, drugi nad piętą, węzły w kształcie gwiazdy na każdym końcu i grube występy równomiernie rozmieszczone wzdłuż krawędzi. Zapewniając wysoki poziom przyczepności pod stopami, nieskazitelnie biała podeszwa środkowa zapewnia duży komfort dzięki mieszance pianki i amortyzacji Nike Air, której kieszeń została umieszczona w pięcie. Na zewnątrz podeszwa środkowa pokazuje obecność tej wspierającej technologii z wytłoczonym napisem Air na bocznej pięcie. Tymczasem linia białych szwów biegnie w rowku wokół całej górnej krawędzi tego elementu.

Przechodząc do cholewki, zwykła skórzana konstrukcja została zamieniona na gładkie płótno Cargo Khaki, wybór materiału i koloru, który nadaje butowi pewnego wyrafinowania. Układ nakładek jest tradycyjny, z błotnikiem w przedniej części stopy tworzącym ochronny obwód wokół palców i tylną nakładką sięgającą od przodu kołnierza wokół tylnej części stopy. Metalowe pierścienie wzmacniają oczka w oczodole Cargo Khaki, z których każdy mieści sznurowadła w tym samym oliwkowym odcieniu zieleni. W dolnej części są one zabezpieczone sznurowadłem Cargo Khaki z wytrawionym napisem AF-1 i Supreme. Na drugim końcu języka biała naszywka prezentuje bardziej rozbudowane efekty brandingu w kolorze czarnym. Jest tam napis Nike Air, następnie słowa "Air Force 1", a na końcu czarno-białe logo Supreme.

Wewnątrz sprawy stają się znacznie bardziej kolorowe, ponieważ wyściółka w kolorze Cargo Khaki ustępuje miejsca jaskrawoczerwonej wkładce z podwójnym brandingiem Supreme i Nike Air w kolorze białym. Na zewnątrz panel pięty zdobi kolejne logo Nike Air z czarnym haftem, a z boków wyłaniają się szumy Cargo Khaki, które zdobią boki. Z ogona bocznego swoosha wystaje metka, która naśladuje słynne pudełkowe logo Supreme poprzez swoją żywą czerwoną zewnętrzną stronę i nazwę marki napisaną na biało przez środek, kończąc w ten sposób ten klasyczny sneaker z żywą falą kolorów.

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód