SPORTSHOWROOM

Nike Air Force 1 Low x Supreme

"Camo"

573488‑330

Nike Air Force 1 Low x Supreme 573488‑330 01

Przejdź do

  • Nike

Ukryty wzór zdobiący ten projekt Nike Air Force 1 Low x Supreme przyniósł mu przydomek Camo, jednocześnie nadając mu przyciągający wzrok wygląd. Lekko stonowana podeszwa składa się z gumowo-brązowej podeszwy zewnętrznej z koncentrycznymi okręgami rozchodzącymi się w przedniej części stopy i pięty, tworząc klasyczne wzory przyczepności sylwetki. Ułatwiają one skręcanie i obracanie, a wypustki wokół krawędzi pozwalają użytkownikowi pewnie postawić stopę. Znak firmowy Nike zdobi wgłębienie po środkowej stronie śródstopia, a węzły w kształcie gwiazdy dopełniają przyczepność, ustawiając się w jednej linii na palcach i pięcie. W międzyczasie podeszwa środkowa jest całkowicie biała, w tym jej teksturowana powierzchnia, napis Air na bocznej pięcie, grubo wytłoczona linia otaczająca tył stopy i przeszycia osadzone w rowku otaczającym górną krawędź. Wewnątrz znajduje się wspierająca poduszka Air otoczona piankową wyściółką, która zapewnia doskonały poziom komfortu na całej długości stopy.

Z kolei cholewka jest wykonana z wytrzymałego płótna i pokryta grafiką kamuflażu, która łączy bogate odcienie, takie jak Baroque Brown i Cargo Khaki z innymi odcieniami zieleni i brązu. Ta mieszanka odcieni nadaje butom atrakcyjną, ziemistą estetykę, która przechodzi przez warstwę spodnią palców i panele śródstopia, a także nakładki na przedniej części stopy, podbiciu i pięcie. Metalowe pierścienie wzmacniają oczka, aby solidnie pomieścić sznurowadła Cargo Khaki, które wiążą sneaker. Są one utrzymywane w miejscu na dole przez ciemnozieloną koronkową dubli wytrawioną marką AF-1 i Supreme. W górnej części języka w kamuflażu znajduje się kontrastowa biała naszywka. Wpleciono w nią kilka fragmentów tekstu: czarne logo Nike Air i napis Air Force 1 oraz czarno-białe logo Supreme.

Podczas gdy efekt kamuflażu utrzymuje się wewnątrz buta, pokrywając jego wewnętrzne ściany, wkładka jest jaskrawoczerwona, podobnie jak słynne logo Supreme. Podwójny branding został nadrukowany na wkładce w kolorze białym, honorując w ten sposób silne partnerstwo między obiema firmami. Wracając do zewnętrznej strony, kolejne logo Nike Air zostało wszyte w panel pięty za pomocą cienkiej czarnej nici. Następnie spod tej zakamuflowanej zakładki wyłaniają się trzy paski materiału. Jeden z nich tworzy zgrabny szew na środku pięty, podczas gdy pozostałe dwa sięgają po bokach, tworząc boczne szprychy buta. Podobnie jak reszta cholewki, są one pokryte płótnem w kamuflażu, podczas gdy metka jest przymocowana do ogona bocznego, a jej czerwona powierzchnia ma biały tekst Supreme w uderzającym przedstawieniu pudełkowego logo marki, które uzupełnia sneaker kolorowym rozkwitem.

SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

Kontynuować

Wybierz swój kraj

Europa

Ameryki

Azji i Pacyfiku

Afryka

Bliski Wschód