SPORTSHOWROOM

  Filtrowanie przez

  • Kategoria

  • Płeć

  • Marka (Nike)

  • Kolekcja (Air Force 1)

  • Model (Jester XX)

  • Styl

  • Kolor

  • Technologia

  • Wydanie

  • Sport

  Air Force 1 Jester XX

  Buty Nike Air Force 1 Jester XX mają zabawny, nietypowy design, który pasuje do ich nazwy. Podeszwa zewnętrzna ma zwykły bieżnik w kształcie koncentrycznego koła, ale reszta modelu jest ozdobiona nietypowymi elementami. Stworzony specjalnie dla kobiet, ma podwyższoną podeszwę środkową, nad którą znajduje się błotnik z ciasnymi przeszyciami wokół górnej krawędzi, które otaczają cały but. W edycji Violet Mist, która jest w całości fioletowa, wszystkie te trzy elementy mają ten sam odcień, podczas gdy niektóre inne projekty różnią się między sobą kolorem. Przykładem tego jest kolorystyka SE Laser Orange, która ma czarną podeszwę zewnętrzną, białą podeszwę środkową i białawy błotnik w połączeniu z jaskrawoczerwonymi i pomarańczowymi sznurowadłami. Skórzane panele cholewki są zszyte razem na płaskiej powierzchni, pozostawiając czyste proste linie, które nadają jej gładki wygląd. Jedyną częścią, która jest nakładana, jest podnosek, który zachowuje dość konwencjonalny wygląd. Tymczasem pole palców zawiera perforacje, które są ułożone w geometryczną siatkę. Nad górną częścią stopy znajduje się wytrawiona blokada sznurowadeł AF1, która często ma ten sam odcień co sznurowadła, które zabezpiecza, jak na przykład w modelu Triple White. Są też sneakersy takie jak Floral Print, których przezroczysta podeszwa ma przewleczone szare sznurówki.

  Sznurówki w modelu Air Force 1 Jester XX wyglądają, jakby spadały z zewnętrznej części, z boczną, która ślizga się po podeszwie środkowej, a ogon środkowej przechyla się w kierunku tego samego elementu, zanim w nim zniknie. Na każdym boku kropkowana linia małych otworów oznacza miejsce, w którym normalnie znajdowałby się swoosh. Panel pięty AF1 Jester XX również spadł ze swojej zwykłej pozycji i teraz leży pod dziwnym kątem, skierowany w dół w kierunku środkowej strony każdego buta na krawędzi podeszwy środkowej, z paskiem pięty sięgającym do kołnierza za nim. Tekst Nike i swoosh są na nim wytłoczone, a więcej brandingu pojawia się na metce, która normalnie znajdowałaby się na języku, ale teraz wystaje z miejsca, w którym boczny swoosh łączy się z panelem pięty Air Force 1 Jester XX.

  W większości wersji tego sneakera, swoosh, panel pięty i markowa metka są w tym samym odcieniu, czego przykładem jest kolorystyka Light Cream, której beżowa cholewka kontrastuje z bladozielonym kolorem pozostałych elementów. Dotyczy to również wysokiego modelu Nike Air Force 1 Jester XX, którego kołnierz rozciąga się w górę i nad kostką i jest zabezpieczony zapinanym na rzep paskiem, który przechodzi przez panel pięty i owija się wokół przedniej części goleni. Ten pasek ma system zapinania na rzep z metalowym pierścieniem, który ma tendencję do ozdabiania w tym samym odcieniu, co niektóre inne części buta. Na przykład w kolorystyce Plum Chalk jest on fioletowy, aby pasował do błotnika, swoosha i panelu pięty, a jednocześnie kontrastował z różową cholewką. Oprócz tych różnic, wersja high-top ma wytłoczony pełny tekst Nike Air na panelu pięty, ale poza tym ma taki sam niecodzienny wygląd jak Low. Wiele modeli zarówno High, jak i Low ma jedną wspólną cechę, która jest nadrukowana na wkładce - owalny kształt z tekstem Nike i swoosh wraz z napisem "Engineered for all day everyday comfort", co ponownie dodaje niezwykłego wyglądu temu idiosynkratycznemu modelowi damskiemu.

  Ranking Nike Air Force 1 Jester XX
  (0)

  SPORTSHOWROOM wykorzystuje pliki cookies. O naszej polityce plików cookie.

  Kontynuować

  Wybierz swój kraj

  Europa

  Ameryki

  Azji i Pacyfiku

  Afryka

  Bliski Wschód